100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

projelerimiz

Gelişmiş uluslararası üretim teknolojisi ve yüksek kalite

Hakkımızda
_W2A2318

2014 yılında kurulan Topticom, En İyi Optik İletişim anlamına gelir ve bu, kurulduğumuzdan beri bize rehberlik eden ve ilham veren vizyonumuzdur. 5 yılı aşkın bir süredir hızlı büyümenin ardından, yüksek kaliteli ve güvenilir alıcı-verici sağlayarak dünya çapında hızlı ve güvenli ağ kurulmasına yardımcı olduk.
100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT vb. Gibi çeşitli uyumlu OEM uyumlu alıcı-vericiler sunuyoruz. Stratejik ürünlerle pazar payınızı hızlandırmanıza yardımcı olacak en güncel ürünleri size sunabilmek için teknolojik gelişmelere odaklanıyor ve takip ediyoruz.

daha fazla göster